UZAKTAN KUMANDALI MOTORLU PERDELER:
Tek bir hareketle perdelerinizin açılıp kapandığını; gün ışığından en iyi şekilde yararlandığınızı, dilediğiniz zaman özel hayatınızın gizliliğini koruyabildiğinizi ya da ışığın sizin istediğiniz şekilde içeriye girmesini sağladığınızı düşünün. Brillant Systems otomatize perdelerini kullandığınızda sabit duvar kontrol mekanizmaları ya da uzaktan kumandayla bu konfora ulaşabilirsiniz

Otomatizasyon manuel sistemin getirdiği zorlamaları ortadan kaldırarak perdelerinizin aşınmasını engeller ve kullanım ömürlerini uzatır.
Perdelere yumuşak ve düzenli bir hareket getirerek kordonların dolaşmasını, takılmasını ve perdelerin yukarı aşağı hareketinde dengesizlik oluşmasını engeller.
Bir düğmeye basarak perdelerinize, pencereden pencereye ya da odadan odaya dolaşmadan, istediğiniz konumu vermenin getirdiği rahatlığı ve zaman tasarrufunu yaşatır.

Küçük ancak güvenilir motorlar pencere uygulamalarınızın normal bir parçası olan dekoratif profilin arkasına kolayca gizlenmektedir. Bu dizayn otomatize perdelerinizin normal manuel bir perde gibi görünmesini sağlayarak dekorasyonunuzu tamamlamaktadır
Perde kullanımlarındaki otomatizasyon özellikle çocuklar için çok tehlikeli olabilecek kordona asılma gibi sorunları ortadan kaldırmaktadır.